czwartek, 22 października 2015

Nadmorskie Spotkanie Blogerów


W pierwszą sobotę października w Gdańsku odbyło się Nadmorskie Spotkanie Blogerów, na którym miałam okazję również być. Tym razem miejscem spotkania było Table-Top Cafe w Gdańsku.
Ciekawy wystrój wnętrza od początku przykuwał uwagę. Kolorowo, przytulnie i z bardzo miłą obsługą. I pysznym latte macchiato z syropem lawendowym.


czwartek, 8 października 2015

Galeria 55 - moje nowe miejsce pracy

Kiedy poprzednim razem pisałam o Galerii55 (o TU) pracowałam w mydlarni mieszczącej się "za ścianą". Minęło kilka miesięcy - ściana zniknęła (mydlarnia też), Galeria 55  powiększyła swój metraż a ja dołączyłam do jej ekipy. Każdego dnia odnajduję tu coś, co mi się podoba. Coś, co stanowi źródło inspiracji.


wtorek, 6 października 2015

Mój pierwszy JoyBox

Nad zamówieniem JoyBoxa zastanawiałam się już od dłuższego czasu. Podoba mi się opcja, że mamy możliwość zobaczenia zawartości całego pudełka. Przeważnie jest to zawartość imponująca i ciekawie dobrana, a dodatkowo cena jest bardzo dobra. A same pudełka rozchodzą się w kilka chwil. W tej edycji na pierwszy termin się spóźniłam, ale za to w drugim terminie byłam szybka niczym błyskawica.
Wszystko za sprawą tuszu do rzęs Erato od MUSE Cosmetics, który bardzo polubiłam (a o którym napiszę niebawem). Poprzednie opakowanie już dawno mi się skończyło, więc nie mogłam się doczekać kuriera z paczką. Również pozostałe kosmetyki chętnie wypróbuję.

Na uwagę zasługuje samo pudełko - w przecudnym kolorze, ozdobione białą, koronkową grafiką. Na pewno posłuży mi do przechowywania różności.