niedziela, 31 sierpnia 2014

The Scottish Fine Soaps Au Lait Bathing Milk & Body Milk

"Kąpiel w mleku" - co pierwsze przychodzi na myśl? A może kto? 99% zapytanych osób zapewne odpowie KLEOPATRA.
Gdyby Kleopatra żyła we współczesnym świecie na pewno kąpała by się w mleku The Scottish Fine Soaps Au Lait Bathing Milk.
Dlaczego? Już Wam mówię.


piątek, 29 sierpnia 2014

Wsi spokojna, wsi wesoła...

Pierwsze 23 lata mojego życia mieszkałam na wsi. Wsi na krańcu świata, gdzie autobus przejeżdża 2 razy dziennie (poza wakacjami, weekendami, świętami itp.), gdzie jest jeden sklep, a wszystkie domy są przy jednej drodze. Wsi, w której każdy każdego zna i każdy o każdym wszystko wie.
Gdzie sąsiadki są "ciociami" a okoliczne dzieciaki traktuje się jak rodzeństwo.


piątek, 22 sierpnia 2014

ShinyBox Sierpień 2014 - zawartośc i pierwsze wrażenia

Uwielbiam ten moment, kiedy podnoszę słuchawkę domofonu a tam (przeważnie męski) głos woła "kurier!". Chwila ekscytacji i zaciekawienia co też w przesyłce znajdziemy.
Dziś takich emocji dostarczyła mi ekipa ShinyBox, dzięki której zostałam wybrana do grona testerek.
Testerka ShinyBox Sierpień 2014 - brzmi fajnie prawda?
Zgłoś się i Ty - a może będziesz miała tytuł Testerki Września? Co miesiąc 5 osób otrzymuje taką możliwość. Obserwuj zakładkę "blog" na stronie ShinyBox KLIK a także śledź na bieżąco tablicę na Facebook a na pewno nie umknie Ci informacja o naborze.


Wróćmy jednak do sierpniowej edycji pudełka.
Właściwe pudełko, w którym znajdują się kosmetyki, jest standardowo zapakowane w kartonik. Grafika obu w tym miesiącu jest utrzymana w kolorystyce białej z fioletowo-niebieskimi detalami. Podoba mi się to.środa, 20 sierpnia 2014

Bielenda Balsam do ust Zmysłowa Wiśnia

Tak - przyznaję się - jestem uzależniona.
Od malowania paznokci, słodyczy, Facebooka, bloga, ostatnio nawet Instagrama.
Wśród moich miłości są też mazidła do ust i nie każcie mi teraz zliczać ile ich mam.
Jednym z nich jest Balsam do ust "Zmysłowa Wiśnia" Bielenda.


niedziela, 10 sierpnia 2014

AVON Advance Techniques Lakier do każdego rodzaju włosów - mocne utrwalenie

Jako właścicielka krótkich włosów - od lat kilkunastu - lakierów do ich utrwalenia zużyłam liczne ilości. Pierwszy mój kontakt z tym rodzajem kosmetyków rozpoczął się w podstawówce, gdy na szkolne dyskoteki stylizowało się grzywkę na "Alfa" (ten rudy kosmita z serialu tv). Wtedy lakiery były duszące, sklejały niemiłosiernie a ich zapach można było łatwo pomylić z zapachem muchozolu.


Minęło sporo czasu, rynek kosmetyczny w naszym kraju na szczęście się rozwinął (na nieszczęście naszych portfelów), więc i samych lakierów mamy spory wybór.
Mój tym razem padł na lakier do każdego rodzaju włosów - mocne utrwalenie AVON Advance Techniques.


piątek, 8 sierpnia 2014

Jest neon, jest moc!

Kolejny dzień trzyma się mnie twórczo-paznokciowa niemoc. Tak, jakbym całe swoje zdolności wyrzuciła razem ze śmieciami - mam chociaż nadzieję, że odpowiedniego pojemnika trafiły. Nic na paznokciach moich nie chce się zmalować i pewnie tego posta też by nie było gdyby nie kolor lakieru, który użyłam jako bazowego. On ratuje całą sytuację.

Mowa o lakierze Denesy #25, który otrzymałam w paczce od ewaija.pl
Do niego wystarczy małe zdobienie, a wykonałam je farbkami akrylowymi (choć czarny i biały lakier też mogą być) przy użyciu pędzelków z bornprettystore.
Całość utrwaliłam Seche Vite od kosmetykomania.pl


poniedziałek, 4 sierpnia 2014

Mini opakowania podróżne - przydatny gadżet

Ile razy było tak, że pakując kosmetyczkę musiałyście zrezygnować z włożenia czegoś, co już się nie mieściło? Ile razy mąż mówił do Was "A po co ci aż tyle tego?" lub "Kto to będzie dźwigał?".
Na pewno teraz stanęła Wam w wyobraźni taka sytuacja. I u mnie było tak nie raz. Od dawna nosiłam się zamiarem zakupu małych, podróżnych pojemników na kosmetyki, a że przyszła okazja przetestowania takich od bornprettystore nie zastawiałam się długo.


Jak spisał się owy zestaw w praktyce?